Hírek

Hírek: Női U17

Női U17 Eb-selejtező: egygólos vereség a házigazda horvátok ellen

Női U17-es válogatottunk a belgák elleni 2-1-es siker után második Eb-selejtező mérkőzésen 1-0-ra alulmaradt Horvátország ellen.

2024. március. 11., 21:08
A belgák legyőzésével kezdtük az Eb-selejtező tornát

Az Eb-selejtező sorozat A ligájában szereplő női U17-es válogatottunk Gégény Petra és Brekovszki Julianna góljaival 2-1-re legyőzte a belga együttest a Horvátországban rendezett selejtező torna pénteki nyitónapján.

2024. március. 08., 19:48
Gajdóczi Tibor: a legfontosabb célunk az A ligás tagság meghosszabbítása

Gajdóczi Tibor szövetségi edző kihirdette a női U17-es válogatott szűkített keretét a Horvátországban sorra kerülő, pénteken kezdődő Eb-selejtező minitornára.

2024. március. 06., 13:53
Női U17: gól nélküli döntetlen a görögök ellen

A márciusi Európa-bajnoki selejtezőre készülő női U17-es válogatottunk február 9-én 0-0-s döntetlent játszott a második felkészülési mérkőzésén a házigazda görög válogatott ellen.

2024. február. 09., 17:09
Vereséggel kezdtünk Görögországban

A Gajdóczi Tibor vezette női U17-es válogatottunk kedden 3-0-s vereséget szenvedett első felkészülési mérkőzésén a görögök otthonában.

2024. február. 06., 18:24
Női U17: görögországi edzőtáborral készülünk az Eb-selejtezőre

Női U17-es válogatottunk csütörtök délután kezdte meg felkészülését Telkiben. Az összetartás második felében Gajdóczi Tibor együttese Görögországban játszik két mérkőzést a tavaszi Európa-bajnoki selejtezőre készülve.

2024. február. 02., 15:23
Női U17: nyolcgólos vereség a csoportfavorit angolok ellen

Női U17-es válogatottunk 8-0-ra elvesztette második Eb-selejtező mérkőzését a toronymagas esélyes angolok ellen Telkiben.

2023. november. 07., 19:39
Egygólos győzelem első Eb-selejtező mérkőzésünkön

Női U17-es válogatottunk győztes első Eb-selejtező mérkőzést játszott Belgium ellen Telkiben, Szabó Dóra góljával 1-0-ra megnyertük a találkozót. Gajdóczi Tibor szövetségi edző elégedetten nyilatkozott együttese játékáról.

2023. november. 04., 20:02
Női U17: visszavágtak a dánok Gyirmóton

Izgalmas, négy gólt hozó mérkőzésen szenvedett 3-1-es vereséget a női U17-es válogatott a dánok ellen Gyirmóton. A kedden játszott győztes felkészülési mérkőzéshez képest annyiban változott a játék képe, hogy ezúttal csak a második félidőben sikerült zavarba hozni a dánok védelmét.

2023. október. 12., 16:37
Női U17: akciódús mérkőzésen egygólos győzelem a dánok ellen

Harmadik nemzetközi találkozóját játszotta Gajdóczi Tibor együttese a szezonban. A keddi felkészülési mérkőzésen Bánfi Gréta góljával válogatottunk 1-0-ra nyert a dánok ellen.

2023. október. 10., 19:05
Női U17: újabb vereség Telkiben

Ötgólos svájci győzelemmel végződött a női U17-es válogatottunk keddi, Svájc elleni meccsének visszavágója Telkiben. Gajdóczi Tibor szövetségi edző ezúttal öttel kevesebb labdarúgójára számíthatott a mérkőzésen.

2023. szeptember. 14., 20:02
Gajdóczi Tibor: az eredmény ellenére kijár a dicséret

Négygólos svájci győzelemmel végződött a női U17-es válogatottunk felkészülési mérkőzése Telkiben, mellyel az őszi Európa-bajnoki selejtező minitornára készültek a lányok.

2023. szeptember. 12., 22:28
Új szakemberek a női korosztályos válogatottak élén

Az Európa-bajnoki selejtezők és az első alkalommal megrendezett Nemzetek Ligája kerül fókuszba a női válogatottak őszi programjában. Valamennyi korosztályos válogatottunk új szakember irányításával készül a feladataira.

2023. július. 09., 14:07
Négygólos vereség a portugálok ellen

A találkozó elejétől dominált a hazai pályán szereplő portugál együttes a női U17-es Eb-selejtező mérkőzésen. Csapatunk igyekezett felvenni a versenyt, de a jóval tapasztaltabb ellenfelünk 4-0-s sikert ért el.

2023. március. 23., 20:34
Női U17: Egygólos vereség Horvátországtól

Három nap alatt második felkészülési mérkőzését játszotta Horvátország ellen női U17-es válogatottunk. A mieink az első, Nován rendezett találkozón 2-2-es döntetlent értek el, míg a mai, csáktornyai összecsapáson 1-0-s vereséget szenvedtek.

2023. március. 02., 15:00
Női U17: Döntetlen a horvátok ellen

Női U17-es válogatottunk két felkészülési mérkőzést vív a héten Horvátország ellen. A mieink az első, mai találkozón bő félórán belül kétgólos hátrányba kerültek, de még a félidő előtt szépítettek, majd a második játékrészben egyenlíteni tudtak, így 2-2-es döntetlenre végeztek.

2023. február. 28., 19:15
Másodszor is 0-0 a svédekkel

Másodszor is megmérkőzött a svéd csapattal a Spanyolországban edzőtáborozó női U17-es válogatottunk.

2023. február. 19., 18:53
Gól nélküli döntetlennel kezdtünk Spanyolországban

Női U17-es válogatottunk 0-0-s döntetlent ért el a magasabban rangsorolt svéd válogatottal szemben Spanyolországban, felkészülési mérkőzésen.

2023. február. 16., 19:16
Nagy küzdelemben alulmaradtunk a norvégokkal szemben

Női U17-es válogatottunk 1-0-s vereséggel zárta a hazai rendezésű Eb-selejtező tornát, és a harmadik helyen zárta a viadalt.

2022. október. 25., 20:43
Gól nélküli döntetlen a bosnyákok ellen

Nem bírt egymással a magyar és a bosnyák női U17-es válogatott, 0-0-s döntetlennel ért véget a két csapat Eb-selejtező mérkőzése Telkiben.

2022. október. 22., 19:05
Egy gól döntött Csehország ellen

Nehéz mérkőzésen, Szarvas Sára góljával 1-0-ra legyőztük a cseh válogatottat az Eb-selejtezőben.

2022. október. 19., 18:58
Szerdán kezdi hazai Eb-selejtezőit a női U17-es válogatott

Női U17-es válogatottunk szerdán délután, Telkiben a csehek ellen kezdi meg szereplését a hazai rendezésű Eb-selejtező tornán.

2022. október. 18., 12:02
Nyolcgólos meccsen vereség a skótoktól

Két mérkőzést játszik a skót válogatottal az Eb-selejtezőre készülő női U17-es csapatunk a héten. Az első kört – habár kétgólos előnyt szereztünk az első félidőben – a vendégek nyerték 5-3-ra.

2022. szeptember. 26., 19:34
Női U17: Nem bírtuk el az emberhátrányt Szlovénia ellen

Felkészülési mérkőzésen lépett pályára női U17-es válogatottunk Szlovénia ellen. A novai mérkőzésen a vendégek 2-1-es győzelmet arattak, miután a mieink a 20. perctől emberhátrányban futballoztak.

2022. szeptember. 13., 20:48
Itthon játsszák Eb-selejtezőiket a női utánpótlás-válogatottak

Az U17-esek a norvég, a cseh és a bosnyák válogatottal mérkőznek meg ősszel, az U19-esek az olaszokat, a walesieket és a szerbeket fogadják az Eb-selejtező minitornán.

2022. május. 31., 12:39
Az UEFA-MLSZ fejlesztési program gyermekei

Női U19-es lányaink keddi, Bosznia-Hercegovina elleni győzelmével befejeződött válogatott csapataink sokmérkőzéses hete, amely a hét találkozón kifejezetten jó eredményeket, jó teljesítményeket hozott.

2022. április. 13., 09:24
Fölénk kerekedett a spanyol válogatott

Női U17-es válogatottunk szervezett védekezése egy ideig ellenállt a spanyol támadásoknak, de a világelithez tartozó csapatot nem bírtuk visszatartani a gólszerzéstől. A végeredmény 6-0-s spanyol siker lett Telkiben.

2022. április. 10., 20:12
Három szép gól - magabiztos győzelem a csehek ellen

Női U17-es válogatottunk magabiztos győzelemmel kezdte meg szereplését a hazai rendezésű Eb-selejtező tornán.

2022. április. 07., 19:26
Eb-selejtezők előtt a női utánpótlás-válogatottak

A női U17-es válogatott hazai pályán, az U19-es csapat Olaszországban szerepel a héten Eb-selejtezőn.

2022. április. 05., 21:18
Női utánpótlás: döntetlen Szlovéniában, kiütéses siker Aradon

Kedden mindkét női korosztályos válogatottunk pályára lépett felkészülési mérkőzésen. Az U19-es csapat 1-1-et játszott Szlovéniában a házigazdákkal, míg az U17-esek Aradon értek el 8-0-s sikert a román csapat ellen.

2022. február. 15., 20:40
Összetartással kezdi az évet az U17-es válogatott

Az év első női válogatott-programjaként, Telkiben tart négynapos összetartást az U17-es válogatott. A keret vasárnaptól szerdáig közös edzéseken vesz részt, illetve kedden, felkészülési mérkőzést is játszik a Simple Női Ligában szereplő Astra HFC ellen.

2022. január. 26., 11:23
Biztató részsikerek a női válogatottaknál

Nyolc mérkőzést játszott 2021-ben női A-válogatottunk, amely az évet Ukrajna legyőzésével zárta. Mindkét korosztályos női válogatottunk elérte célját és még tavasszal is versenyben lesz a 2022-es Eb-szereplés kivívásáért.

2021. december. 28., 10:46
Nehéz ellenfelek várnak női csapatainkra az Eb-selejtezőkben

Női U17-es válogatottunk Spanyolországgal, Csehországgal és Ukrajnával került egy csoportba a 2. körös selejtezőben. Női U19-es csapatunk pedig Olaszországgal, Svájccal és Bosznia-Hercegovinával mérkőzik meg tavasszal az Eb-re való kijutásért.

2021. december. 09., 15:45
Ellenfelet kapnak női A-ligás csapataink

Megújult rendszerben rendezik az Eb-selejtezőt a női U17-es és U19-es korosztályokban. A magyar válogatott mindkétszer az A-ligába szerepel, így még van esélye a kontinensdöntőre.

2021. december. 08., 17:45
Győzelemmel ért véget a női U17-es Eb-selejtező torna

Schumi Dorottya csapata Mayer Zsófia góljával 1-0-ra legyőzte Bulgáriát az U17-es Eb-selejtezőn.

2021. október. 15., 19:41
A házigazdák győztek az Eb-selejtező második játéknapján

Fizikálisan nagyon erős norvég csapat fogadta a női U17-es válogatottat az Eb-selejtező tornán. A gyorsan futballozó ellenfél a lefújásig négyszer vette be kapunkat, a szépítő találatunkat Molnár Adelina szerezte.

2021. október. 12., 20:32
Vereség a selejtező rajtján

Az első félidőben voltak helyzeteink az ír válogatottal szemben, mégis ők fordultak 2-0-s vezetéssel és a szünet után nem sok lehetőségünk volt az egyenlítésre. A rendes játékidő utolsó percében szépítettünk, így 3-1-es vereséggel ért véget az Eb-selejtező első mérkőzése.

2021. október. 09., 16:05
Női U17: Nehéz ellenfelek várnak ránk a nemzetközi mezőnyben

Első komoly nemzetközi megmérettetésére készül a női U17-es válogatott: Schumi Dorottya csapata október 7-16. között Norvégiban vesz részt Eb-selejtező tornán.

2021. október. 01., 14:49
Másodszor is a szerbek nyertek

A második felkészülési mérkőzésén négy gólt kapott női U17-es válogatottunk Szerbia ellen.

2021. augusztus. 26., 20:33
Vereség a felkészülés kezdetén

Női U17-es válogatottunk két gólt kapott és veszített Szerbia ellen a kedden, Topolyán játszott felkészülési találkozón.

2021. augusztus. 24., 19:58
Először együtt a női U17-es válogatott

A korosztályos együttes a koronavírus miatti hosszú kényszerszünet után teljesen megújult, a kiöregedő játékosok helyére újak érkeztek, akik igyekszenek felvenni a válogatott ritmusát és bekerülni az Eb-selejtezőre októberben Norvégiába utazó keretbe.

2021. augusztus. 17., 16:50
Női U17: Elölről kell kezdeni az építkezést

Az elmúlt időszak kényszerpihenője után Schumi Dorottyának egy új csapatot kell felállítani az októberi Eb-selejtezőre, amelyet már az új formátumban rendez meg az UEFA.

2021. július. 22., 12:25
Új formátumban selejteznek az Eb-ért női utánpótláscsapataink

Az UEFA átformálta a női U17-es és U19-es válogatottak selejtezőit, immár két-két ligában megy majd a harc az Eb-szereplésért. Az U17-es válogatott Bulgáriát, Írországot és Norvégiát kapta ellenfélként.

2021. március. 11., 15:51

Az UEFA átformálta a női U17-es és U19-es válogatottak selejtezőit, immár két-két ligában megy majd a harc az Eb-szereplésért. Az U17-es válogatott Bulgáriát, Írországot és Norvégiát kapta ellenfélként az első körben. Az U19-es pedig Dániával, Finnországgal és Tököroszággal mérkőzik meg ősszel.

Februárban újra Eb-selejtezőt játszanak a női utánpótláscsapatok

Az év elején négyes csoportokban küzdenek meg egymással a női utánpótlás-válogatottak az Eb-részvételért – ha a koronavírus-járvány engedi a minitornák rendezését. Az U17-es együttes Törökországba, az U19-es csapat Skóciába utazik. Változik a lebonyolítás, a selejtezőt rájátszás követi, ahol párharcok döntenek az Eb-kvalifikációról.

2020. november. 24., 10:20
Utánpótlástornákat törölt vagy halasztott el az UEFA

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) csütörtökön az U17-es női Európa-bajnokság törléséről és az U19-es férfi Eb halasztásáról döntött. Nem rendeznek idén Eb-selejtező tornákat sem.

2020. augusztus. 14., 12:56
NU17: Győztes főpróba az elitkör előtt

A visszavágón is legyőzte Szlovénia csapatát a női U17-es válogatott. Schumi Dorottya együttese hátrányból fordított és nyert 2–1-re az Eb-selejtező elitkör előtti utolsó felkészülési mérkőzésen.

2020. március. 05., 14:49
Női U17: Szlovéniai győzelem az elitkör előtt

Schumi Dorottya szövetségi edző csapata 3-0-ra legyőzte szlovén ellenfelét felkészülési mérkőzésen.

2020. március. 03., 21:20
NU17: Pápai-duplával és győzelemmel bronzérem Spanyolországban

Pápai Emőke két gólja révén a szünetben 2–0-ra vezetett női U17-es válogatottunk Skócia ellen. A felkészülési torna utolsó mérkőzésén ez maradt a végeredmény is.

2020. február. 15., 14:36
NU17: A belga csapat diktálta a tempót

Női U17-es válogatottunk második nemzetközi, felkészülési mérkőzésén 4-0-s vereséget szenvedett a belga együttestől. A csapat még egy helyosztón lép pályára szombaton

2020. február. 12., 16:55
Női U17: győzelem az első idei mérkőzésen

Spanyolországi nemzetközi tornán hangolódik a márciusi, hazai rendezésű elitkörre Schumi Dorottya szövetségi edző csapata. Az U17-es lányok az első találkozón Csehországgal kerültek szembe, és a 2–1 félidei állás után 3–2-re nyerni tudtak.

2020. február. 11., 17:43
Nemzetközi tornára utaznak az U17-es lányok

Schumi Dorottya válogatottja három mérkőzést játszik Spanyolországban, így jó körülmények között, erős ellenfelekkel szemben készülhet a márciusi, hazai rendezésű Eb-selejtező elitkörre.

2020. február. 07., 11:59

Együtt kezdték az évet a női válogatottak

Idén is egyszerre vette birtokba a Telki-edzőközpontot a női U17-es, U19-es és felnőtt válogatott. Mindhárom csapat az Eb-selejtezőkre készül, hiszen mindkét utánpótlásválogatott az ősszel kvalifikált az elitkörbe, a Markó Edina vezette A-válogatott számára pedig még hátra van négy forduló a sorozatból.

2020. január. 22., 17:21
2019-es összefoglaló: Utánpótlás-sikerek, BL-döntő a női labdarúgásban

Felnőtt női válogatottunk négy Eb-selejtező mérkőzésen lépett pályára az elmúlt egy évben és négy pontot gyűjtött. Sikerrel vette az Eb-selejtező első fordulóját az U19-es és az U17-es gárda is – mindkét együttes veretlenül jutott az elitkörbe. Már van U15-ös csapatunk is.

2019. december. 27., 16:21
Női utánpótlás: U17-es Eb-elitkört rendezünk, Lengyelországban az U19-esek

Női U17-es válogatottunk Izlanddal, Oroszországgal és Romániával mérkőzik márciusban a hazai rendezésű Eb-selejtező elitkörben. A női U19-es csapat Lengyelországban lép pályára tavasszal a házigazdák, valamint a belga és a szlovák csapat ellen.

2019. november. 29., 15:05
Korosztályos sikerek a női labdarúgásban

Mind U17-es, mind pedig U19-es válogatottunk kvalifikált az Eb-selejtező elitkörben, így tavasszal ötödik alkalommal lesz ott mindkét csapatunk a legjobb európai országok között.

2019. október. 10., 14:51
Csoportelsőként az elitkörben

A 0-0-s első félidőt követően Bokor Blanka törte meg a gólcsendet és szerezte meg a vezetést csapatunknak Lengyelország ellen. Ezzel csoportelsőként, 18-0-s gólkülönbséggel jutottunk az elitkörbe.

2019. október. 08., 14:20
Hét gól, fontos győzelem Bulgária ellen

Pápai Emőke ötször köszönt be a női U17-es válogatott hazai rendezésű Eb-selejtező minitornájának nyitómérkőzésén. A csapatkapitány mellett Mészáros Cecília volt eredményes, kétszer is. A végeredmény 7–0 lett Bulgária ellen.

2019. október. 02., 18:34
Hangolás az Eb-selejtezőre: győzelem a Balkánon

Női U17-es válogatottunk az utolsó felkészülési mérkőzésekhez ért a hazai Eb-selejtező minitorna előtt. Csapatunk a héten kétszer találkozik Bosznia-Hercegovina együttesével. Az első találkozót 3-1-re nyerte kedden.

2019. szeptember. 10., 19:17
Fél óra alatt hét gólt lőtt női U17-es válogatottunk

7–3-ra legyőzte Schumi Dorottya csapata a román korosztályos válogatottat felkészülési mérkőzésen.

2019. augusztus. 22., 15:14
Három gól és győzelem Románia ellen

Bár a második félidő elején a románok jutottak vezetéshez, női U17-es válogatottunk fordított és 3–1-re győzni tudott Gyulán, felkészülési mérkőzésen, másfél hónappal az Eb-selejtező minitorna előtt.

2019. augusztus. 19., 20:29
Női U17: Sokat fejlődött a válogatott

Ahogy kezdőként a Himnuszt hallgattam, csodálatos volt! - mondta a válogatott még csak 14 éves játékosa, Savanya Csilla az elitkör után. A csapat egy döntetlennel, egy vereséggel és egy győzelemmel csoportmásodik lett Gyirmóton.

2019. március. 28., 17:12
Győzelemmel búcsúztunk az elitkörtől

Végig fölényben játszottunk, de gólt nem szereztünk az első félidőben Grúzia ellen a női U17-es Eb-elitkör utolsó játéknapján. A második játékrészben viszont hamar megszereztük a vezetést, a vége 4-0 lett.

2019. március. 27., 16:49
Három góllal jobb volt Anglia

Anglia kihasználta a hibáinkat és 3-0-ra legyőzte U17-es női válogatottunkat. A nyári Európa-bajnokságra csak a csoportgyőztesek jutnak ki, így a grúzok elleni találkozó már ebből a szempontból tét nélküli lesz, hiszen az angolokat már nem tudjuk megelőzni.

2019. március. 24., 14:58
Görögország elleni döntetlennel kezdtük az elitkört

A Schumi Dorottya vezette női U17-es válogatott a korán kapott gól után mezőnyfölényben futballozta végig első találkozóját az Eb-elitkörben. Az első félidőben összejött az egyenlítés, a második játékrészben is sorra alakítottuk ki a helyzeteket, de végül meg kellett elégednünk a döntetlennel.

2019. március. 21., 20:06
Gyirmóton küzd az Európa-bajnokságért a női U17-es válogatott

Női U17-es válogatottunk erős ellenfelekkel néz szembe az Eb-selejtező elitkörben. A gyirmóti tornán március 21-én, 24-én és 27-én lép pályára Schumi Dorottya együttese. Fiatalok is lehetőséghez jutnak a keretben.

2019. március. 17., 21:20
A visszavágón kijavítottuk a hibákat, újra legyőztük Szlovéniát

Már a harmadik percben megszerezték a vezetést U17-es lányaink a Szlovénia elleni idegenbeli határmenti mérkőzésen, a végeredmény 4–0 lett.

2019. március. 07., 14:51
Legyőzték Szlovéniát az U17-es lányok

Az Eb-selejtező elitkörre készülő női U17-es válogatottunk a szlovénokkal játszott felkészülési mérkőzést Nagykanizsán.

2019. március. 05., 19:11
Határmenti meccseken főpróbázik a női U17-es válogatott

A Szlovénia elleni dupla mérkőzés lesz női U17-es csapatunk felkészülésének egyik utolsó állomása a március végén kezdődő Eb-selejtező elitkör előtt.

2019. március. 01., 11:05
Országos kiválasztót tartottak a 15-16 éves lányoknak

Két nap alatt 56 mezőnyjátékost és 5 kapust nézett meg Telkiben az U17-es utánpótlás-válogatott szakmai stábja.

2019. február. 28., 19:16
Spanyolországban már az elitkörre is készültek az U17-es lányok

Öt napos edzőtáborban vett részt női U17-es válogatottunk, ahol két edzőmérkőzésen is szerepelt és mindkettőt megnyerte. A csapatban öt fiatalabb játékos is lehetőséget kapott.

2019. február. 08., 12:12
Eb-selejtezőket, elitköröket, budapesti BL-döntőt hoz 2019

Női teremtornával indul a 2019-es év, a viadalon a Jet-Sol Ligából hét csapat vesz részt az NB II-es MOL Vidi FC-vel kiegészülve. Február másodikán rajtol az OTP Bank Liga, harmadikán a Merkantil Bank Liga. A-válogatottunk március 21-én kezdi meg szereplését az Eb-selejtezőben. Az alábbiakban összegyűjtöttük az idei év kiemelt eseményeit.

2019. január. 04., 13:18
Női labdarúgás: stabilan teljesítő utánpótlás, fiatalok az A-válogatottban

Sikeres évet tudhat maga mögött mind U17-es, mind pedig U19-es női válogatottunk. Bár a tavaszi elitkörből egyik csapat sem kvalifikálta magát az Európa-bajnokságra, 2019-ben újra elitkörben szerepelhetnek. A felnőtteknél a jövő csapatának építése volt az egyik fontos cél 2018-ban, Markó Edina szövetségi kapitány sok fiatalnak adta meg a lehetőséget a bizonyításra. Jövőre a 2021-es Eb selejtezőjében küzd majd az együttes.

2018. december. 22., 20:04
Női utánpótlás: élcsapatokkal találkozunk az elitkörökben

Az UEFA pénteken, Nyonban megtartotta a női U17-es és U19-es válogatottak elitkörös csoportjainak sorsolását, valamint a jövő őszi selejtezőkör sorsolását.

2018. november. 23., 15:03
Ellenfélre várnak női utánpótláscsapataink – pénteken Eb-elitkörös sorsolás

Ősszel a női U17-es és U19-es csapatunk is bejutott az Eb-selejtező elitkörébe, melynek csoportbeosztását pénteken sorsolják. Ekkor derül ki a jövő őszi Eb-selejtező minitornáinak beosztása is.

2018. november. 22., 11:00
Utánpótlás Eb-selejtezők: Idén is négyből négy a mérleg

A női U17-es és U19-es válogatottunk után a férfi U17-es és U19-es csapat is továbbjutott Európa-bajnoki selejtező csoportjából.

2018. október. 17., 09:47
Második helyen jutott az elitkörbe a női U17-es válogatott

A magyar válogatott alulmaradt a franciákkal szemben a szkopjei Eb-selejtező torna utolsó játéknapján, így a második helyen kvalifikálta magát a tavaszi elitkörbe.

2018. szeptember. 26., 15:10
Sorozatban hatodszor elitkörös a női U17-es csapat

Schumi Dorottya együttese két forduló alatt bebiztosította továbbjutását a szkopjei Eb-selejtező tornán. Ez volt a hatodik sikerrel megvívott Eb-selejtező sorozatunk sorozatban ebben a korosztályban.

2018. szeptember. 24., 14:50
Győzelemmel kezdte az Eb-selejtezőt a női U17-es válogatott

Schumi Dorottya együttese a bosnyákok ellen lépett pályára Eb-selejtezőn, és Pápai Emőke góljával 1-0-ás győzelemmel zárta a találkozót.

2018. szeptember. 20., 11:51
Csütörtökön kezdi Eb-selejtező tornáját a női U17-es válogatott

Schumi Dorottya csapata a bosnyákokkal, a házigazda macedónokkal és a franciákkal mérkőzik meg Szkopjéban.

2018. szeptember. 19., 09:22
Kétgólos hátrányból nyert a női U17-es válogatott

A horvátok elleni idegenbeli mérkőzésen két tizenegyest is elhibázott női U17-es válogatottunk, de így is 3-2-es győzelemmel zárt.

2018. augusztus. 23., 14:36
Női U17: Kétgólos győzelem az első szezonbeli meccsen

Női U17-es válogatottunk Kozármislenyben mérkőzött meg a horvátok korosztályos csapatával.

2018. augusztus. 21., 21:05
Harmadik lett elitkörös csoportjában a női U17-es válogatott

Női U17-es válogatottunk lejátszotta utolsó mérkőzését a hazai rendezésű Eb-selejtező elitkörben, és a szerbektől elszenvedett vereséget követően harmadikként zárta a tornát.

2018. március. 29., 17:35
Női U17: Magabiztos győzelemmel folytattuk az elitkört

A hazai rendezésű Eb-selejtező elitkör második fordulójában a női magyar U17-es válogatott remek játékkal aratott 3–0-s győzelmet Csehország legjobbjai ellen.

2018. március. 26., 20:23
Vereséggel kezdtük a női U17-es elitkört

A magyar válogatott hiába játszott kezdeményezőbben, mint az olasz, a vendégek mindkét lehetőségüket gólra váltották a második félidőben és megnyerték a két csapat büki elitkörös összecsapását.

2018. március. 23., 16:42
Az olaszok ellen, Bükön kezdjük a női U17-es elitkört

A Schumi Dorottya vezette női U17-es válogatott pénteken az olaszok ellen lép pályára Bükön, az Eb-selejtező elitkör első játéknapján.

2018. március. 22., 11:22
Két hét válogatott futball hazai pályán

A magyar válogatottakra számos tét- és felkészülési meccs vár az előttünk álló, tavaszi időszakban: a férfi U19-es csapatunk kivételével minden válogatottunk megtekinthető hazai pályán a női U17-es csapatunktól a férfi A-válogatottig.

2018. március. 19., 10:53
Balszerencsés vereség Lengyelországtól

Az Eb-selejtező elitkörre készülő női U17-es válogatottunk a lengyeleket fogadta felkészülési mérkőzésen Óbudán, a III. ker. TVE pályáján.

2018. március. 08., 15:14
Gólzáporos meccsen maradtunk alul a lengyelek ellen

2018. március. 06., 17:57
Női U17: döntetlen az osztrákok ellen

A hazai rendezésű Eb-selejtező elitkörre készülő női U17-es válogatott Bükön lépett pályára csütörtökön.

2018. március. 01., 17:12
Fontos tétmeccsek előtt a magyar labdarúgás

A magyar válogatottakra számos tétmeccs vár az előttünk álló, tavaszi időszakban a női U17-es csapatunktól kezdve a férfi A-válogatottig. A tavalyi évhez hasonlóan százszázalékos a program: mind a négy korosztályos válogatottunk bejutott az elitkörös Eb-selejtezőbe, és a férfi U19 kivételével – melynek Macedóniába kell utaznia – mindegyik hazai pályán küzdhet. Ezt megelőzően a női A-válogatott februárban a Ciprus Kupa segítségével készül a bombaerős svéd és a horvát válogatott elleni áprilisi vb-selejtezőkre. A számos izgalmas esemény között márciusban dupla mérkőzéssel mutatkozik be George Leekens férfi válogatottja is a hazai közönségnek.

2018. január. 21., 12:00